Gilde Purmerend en Omstreken

Logo Anbi

Postadres: Secretariaat Gilde Purmerend en Omstreken
De Goedemeent 2, 1447 PT Purmerend
Telefoon 0299-463285 / 0651806904

 

Bankrekeningnummer  NL33ABNA0588902195


Wilt u contact opnemen met een van onze Gildes?  Mail dan de betreffende groep.

Of heeft u vragen of opmerkingen over deze site?

Mail dan webbeheer@gildepurmerend.nl

 

Voorzitter

voorzitter@gildepurmerend.nl

Secretaris

secretaris@gildepurmerend.nl

Penningmeester

penningmeester@gildepurmerend.nl

Stadswandelingen

stadswandelingen@gildepurmerend.nl

Samenspraak/Taalcoach

samenspraak@gildepurmerend.nl

Internetcafe

internetcafe@gildepurmerend.nl

Coach4you

coach4you@gildepurmerend.nl

Formulierenbrigade

formulierenbrigade@gildepurmerend.nl

Computerwerkgroep

cwg@gildepurmerend.nl

Culinair genootschap

culinairgenootschap@gildepurmerend.nl

Aquarelgroep

aquarelgroep@gildepurmerend.nl